Модест и Фоланд донесоха нова победа на Хофе в Германия

Публикувано в: Германия, Футбол Свят
20:30, 15 сеп 2013, Автор: , Преглеждания:105

Антони МодестОтборът на Хофенхайм записа първа домакинска победа в Бундеслигата, след като надделя с 2-1 над Борусия Мьонхенгладбах в мач от петия кръг на Бундеслигата.

В последните секунди на първото полувреме Антони Модест даде аванс на Хофе с четвъртия си гол сезона, след като ударът му с глава се отклони в тялото на Филип Даемс и попадна в мрежата на гостите. В 54-ата минута Фоланд се възползва от подаване на Модест и с техничен изстрел удвои аванса на своя тим. Четвърт час преди края „жребците“ намалиха пасива си чрез Хъргота, но до изравняване не се стигна.

В другия неделен сблъсък новакът Айнтрахт Брауншвайг спечели първа точка, след като завърши 1-1 при домакинството си на Нюрнберг. Гостите в 28-ата минута с гол на Хлушек, а Елабделауи изравни в 70-ата.