Севия взе трите точки в Ещорил, Слован се добра до реми във Фрайбург

Публикувано в: Германия, Испания, Лига Европа, Футбол Свят
02:01, 20 сеп 2013, Автор: , Преглеждания:59

Севия победи ЕщорилОтборът на Севия успя да измъкне трите точки при гостуването на Ещорил, след като победи с 2:1 в мач от група Н на Лига Европа.

И трите попадения в двубоя паднаха след почивката. В 58-та минута Марко Марин подаде към Витоло, който не пропусна да се възползва от добрия пас и прати топката във вратата на Вагнер.

Домакините бързо изравниха резултата, след като 120 секунди по-късно Балбоа стреля опасно, но Хави Варас спаси, след което при добавката Бруно Мигел прати топката в мрежата. Севиля стигна до победата в мача с гол на Кевин Гамейро в 77-та минута, който се възползва от добър пас на Витоло.

В другия мач от групата Фрайбург и Слован Либерец завършиха 2:2. Домакините поведоха с 2:0 с голове на Шустер в 22-та минута от дузпа и Мехмеди в 35-ата. Чешкият тим успя да стигне до точката в мача с голове на Калитвинцев в 67-та и Рабушич в 74-та минута.

На 3-и октомври Севия приема Фрайбург, а Слован посреща Ещорил.