Интер и Лацио с равенства като гости

Публикувано в: Италия, Футбол Свят
18:41, 29 сеп 2013, Автор: , Преглеждания:49

ИнтерОтборът на Интер изпусна победата при гостуването си на Каляри в мач от 6-ия кръг на Серия „А“ , след като завърши наравно 1:1.

„Нерадзурите“ поведоха с гол на резервата Мауро Икарди в 75-ата минута с глава, но седем минути преди края удар на Раджа Наинголан рикошира в Роландо и спря в мрежата на Самир Ханданович.

Лацио изненадващо завърши наравно 2-2 при визитата си на новака Сасуоло. Антонио Кандрева беше в основата на първия гол, след като негово центриране беше засечено от Диаш и римляните поведоха с 1-0. Само 4 минути по-късно Кандрева даде комфортен аванс на „орлите“.

Гостите решиха, че са си свършили работата и позволиха на Сасуоло да установи траен натиск и логично се стигна до равенството. Първо Скелото в 56-ата се възползва от грешка в защитата и с глава изравни, а в 77-ата Флорес оформи крайното 2-2.

Аталанта – Удинезе 2-0

Катания – Киево 2-0

Верона – Ливорно 2-1