Черно море с трудна победа срещу 10 от Пирин

Публикувано в: Футбол България, Черно море
19:12, 29 сеп 2013, Автор: , Преглеждания:30

Кирил КотевОтборът на Черно море спечели важни три точки в битката си за място в топ 7, след като се наложи с 2-1 над Пирин Гоце Делчев на „Тича“ в мач от 11-ия кръг на А група.

Домакините откриха резултата в 13-ата минута след гол от дузпа на Бакари. Наказателният удар бе даден за фаул на Ибраим срещу Венков. Само 120 секунди по-късно гостите останаха с 10 души след втори жълт картон на Ибраим. В 34-ата минута гостите изненадващо изравниха, след като Марчев засече центриране на Стоянов.

Десетина минути след почивката Дани Георгиев центрира в наказателното поле след късо изпълнение на корнер, Росен Колев отклони топката и Котев засече във вратата на Пирин за 2-1.

След този успех „моряците“ вече имат 17 точки, но остават на седма позиция в класирането, докато Пирин е на дъното с четири.