Севия с втора поредна победа в група H на Лига Европа

Публикувано в: Испания, Лига Европа, Футбол Свят
21:57, 3 окт 2013, Автор: , Преглеждания:62

Диего ПеротиОтборът на Севия постигна втора поредна победа в група H на Лига Европа, след като се наложи с 2-0 над Фрайбург на „Рамон Санчес Писхуан“.

Диего Пероти даде преднина на испанците в 64-ата минута, след като бе точен от бялата точка. Дузпата бе дадена за нарушение на Фалу Диане срещу Карлос Бака, като бранителят получи и директен червен картон. В добавеното време Бака се възползва от добро подаване на Жаиро и оформи крайния резултат.

В другия мач от групата Слован Либерец се наложи с 2-1 над Ещорил като домакин. Сурал и Ковач вкараха головете за чехите, докато Леал изравни за гостите в края на първото полувреме.

След тези мачове Севия е начело в класирането с шест точки, следван от Слован с четири, Фрайбург с една и Ещорил с нула.