Динамо задълбочи кризата в ЦСКА, Миланов влиза резерва

Публикувано в: Българи в чужбина, Русия, Футбол Свят
14:36, 6 окт 2013, Автор: , Преглеждания:56

Динамо Москва победи ЦСКА като гост

Отборът на Динамо спечели „московското“ дерби на 12-ия кръг на руската Премиер лига, след като се наложи с 2-0 при визитата си на шампиона ЦСКА. За домакините българският национал Георги Миланов се появи в 73-ата минута.

Първото полувреме на двубоя бе доста скучно и завърши без попадения. В 57-ата минута гостите откриха резултата чрез Кристиан Нобоа. Еквадорецът получи подаване от Андрий Воронин и с техничен изстрел от границата на пеналта намери левия ъгъл на Акинфеев.

Секунди преди изтичане на редовните 90 минути Игор Денисов пусна извеждащ пас към Александър Кокорин, който с хубаво воле направи безпомощен вратаря на „армейците“.

В другата ранна неделна среща Спартак Москва и Терек Грозни приключиха при нулево равенство.

След тези мачове Спартак е трети с 24 точки, ЦСКА е пети с 21, Динамо е седми с 20, а Терек е едва 14-и със седем.