ПСЖ разби Бастия, Ибра и Кавани с невероятни голове (ВИДЕО)

Публикувано в: Франция, Футбол Свят
22:58, 19 окт 2013, Автор: , Преглеждания:154

ПСЖ

Отборът на ПСЖ спечели убедително с 4:0 срещу Бастия в среща от 10-ия кръг на френската Лига 1 и излезе временно еднолично на върха в класирането.

Златан Ибрахимович вкара два гола още в началото на мача и този резултат се запази до края на полувремето. Шведът се разписа в 10-ата минута след уникален удар с пета и то между двама противникови защитници. Само 180 секунди по-късно Лукас центрира от фаул и Ибра бе точен с удар с глава.

На почивката шведът бе заменен от другия изявен голмайстор в състава на ПСЖ – Единсон Кавани, който също реализира две попадения. В 62-ата минута уругваецът направи за смях защитата на гостите, преминавайки и вратаря Ландро – 3-0. Малко преди края „Матадора“ се разписа от дузпа за 4-0.

След този успех ПСЖ има 24 точки и се намира на върха на класирането, с три повече от втория Монако, който утре гостува на Сошо.