ЦСКА разби Терек, Георги Миланов с асистенция

Публикувано в: Българи в чужбина, Русия, Футбол Свят
15:39, 10 ное 2013, Автор: , Преглеждания:61

Георги МилановОтборът на ЦСКА Москва постигна трета поредна победа в руската Премиер лига, след като разби с 4-1 като домакин тима на Терек в мач от 16-ия кръг. Българският национал Георги Миланов записа цял двубой за шампионите.

Още в деветата минута юношата на Литекс се отчете с прекрасна асистенция към Сейду Думбия, който откри резултата. Десет по-късно котдивоарският нападател намери Зоран Тошич и сърбинът удвои аванса на домакините.

В 24-ата бранителят Сергей Игнашевич направи разликата в резултата класическа, а в 38-ата Думбия реализира второто си попадение в срещата, след като бе точен от бялата точка. В 72-ата Аилтон намали пасива на чеченците.

След този успех ЦСКА вече има 30 точки и се изкачи на четвърто място в класирането, докато Терек е на предпоследната 15-а позиция с девет пункта.