Елче изненада Валенсия, Еспаньол и Вияреал бият като гости

Публикувано в: Испания, Футбол Свят
23:00, 24 ное 2013, Автор: , Преглеждания:56

ФиделОтборът на Валенсия продължава със слабото си представяне в Примера дивисион, след като в мач от 14-ия кръг отстъпи с 1:2 при гостуването си на новака Елче.

Фидел откри резултата за домакините в 57-ата минута, когато с глава засече центриране на Еду Албакар. Хуан Бернат изравни за “прилепите” в 73-ата минута. Кристиан Ерера донесе победата на Елче шест минути преди края след пас на Коро и изкачи тима си на девето място в класирането.

В друга среща от днес Еспаньол спечели гостуването си на Райо Вайекано и се изкачи в Топ 8 на класирането. Серхио Гарсия вкара хеттрик за успеха на “папагалите”, а едно попадение добави Кристиан Стуани. Саул реализира почетния гол за домакините. Райо игра повече от час с човек по-малко, след като вратарят Рубен Мартинес беше изгонен в 25-ата минута.

В ранния неделен мач Вияреал записа класическа победа с 3-0 при визитата си на Леванте. Бруно откри резултата в 13-ата минута от дузпа, а след почивката „жълтата подводница“ стигна до още две попадения чрез Уче Икечукву.