Атлетико с лесен успех при визитата на Елче

Публикувано в: Испания, Футбол Свят
18:57, 30 ное 2013, Автор: , Преглеждания:44

Диего КощаОтборът на Атлетико Мадрид постигна поредна победа в испанската Примера дивисион, след като се наложи с 2-0 при визитата си на новака Елче в мач от 15-ия кръг.

Резултатът бе открит в 63-ата минута от полузащитника Коке, но при ситуацията останаха сериозни съмнения за нарушение на Диего Коща срещу защитник на домакините. Реферът Карлос Делгадо, обаче, не отсъди фаул и призна попадението.

В 74-ата минута Адриан подаде по прекрасен начин към Диего Коща, който останал в чиста позиция не пропусна да реализира дежурното си попадение с чудесен изстрел.

След този успех „дюшекчиите“ вече имат 40 точки и се изравниха с лидера Барселона, който утре гостува на Атлетик Билбао. Елче е на десето място със 17 пункта.