Нюкасъл с четвърти пореден успех

Публикувано в: Англия, Футбол Свят
21:42, 30 ное 2013, Автор: , Преглеждания:43

Йоан ГуфранОтборът на Нюкасъл постигна четвърта поредна победа в английската Висша лига, след като се наложи с 2-1 над Уест Бромич на своя ‘Сейнт Джеймсис Парк“ в мач от 13-ия кръг.

„Свраките“ откриха резултата в 36-ата минута, след като при центриране от корнер на Йоан Кабай вратарят на гостите Боаз Мейхил направи грешка и Йоан Гуфран реализира за трети път в последните четири двубоя на тима си.

Осем минути след почивката Крис Брънт изравни за УБА след чудесен изстрел с левия крак. Четири по-късно домакините отново излязоха напред след гол на Муса Сисоко, за когото това бе първо попадение през този сезон.

След този успех Нюкасъл вече е на пето място в класирането с 23 точки, докато „албионците“ имат 15 пункта и се намират на 12-а позиция.