Реал разби Валядолид в голово шоу на Гарет Бейл (ВИДЕО)

Публикувано в: Избрано, Испания, Футбол Свят
23:31, 30 ное 2013, Автор: , Преглеждания:247

Гарет Бейл

Отборът на Реал Мадрид постигна изразителна победа с 4-0 над Валядолид в среща от 15-ия кръг на Примера дивисион, играна на „Сантяго Бернабеу“. С хеттрик за „белия балет“ се отличи Гарет Бейл, а още един добави Анхел ди Мария.

Мачът започна с бомбен удар на ди Мария, който разтресе напречната греда. Логичното се случи в 33-ата минута, в която аржентинецът опита нов удар, този път от малък ъгъл, а вратарят на гостите изби топката, но Бейл бе на правилното място и направи добавка с глава. Само 180 секунди по-късно Бейл центрира прекрасно в наказателното поле и Карим Бензема засече кълбото с глава, за да удвои аванса на домакините.

В 64-ата минута Марсело получи топката по левия фланг и опита центриране по земя. Защитата на гостите не успя да изчисти и Бейл от десетина метра се разписа за класическото 3-0. Минута преди края на мача Бейл намери отлично Марсело отляво, а бразилецът подаде към малкия пеналт, откъдето уелсецът реализира за 4-0.

След този успех Реал вече има 37 точки и е на три от Барселона и Атлетико Мадрид. Валядолид е на 17-а позиция с 12 пункта.