Хановер и Гладбах записаха домакински победи в Германия

Публикувано в: Германия, Футбол Свят
20:46, 1 дек 2013, Автор: , Преглеждания:37

Шаболч ХущиОтборът на Хановер най-накрая се върна на победния път, след като се наложи над Айнтрахт Франкфурт с 2:0 в среща от 14-ия кръг на Бундеслигата.

Маме Бирам Диуф откри резултата в 24-ата минута, а Шаболч Хущи удвои аванса на „зелено-черните“ в средата на второто полувреме. Мартин Ланиг от гостите беше отстранен в 57-ата минута, а треньорът Армин Фее трябваше да догледа срещата от трибуните в последните 23 минути от срещата, след като също бе изгонен.

В другия неделен сблъсък Борусия Мьонхенгладбах се наложи с минималното 1-0 над Фрайбург. Единственият гол в срещата отбеляза Рафаел в 62-ата минута.

След тези мачове Борусия е на четвърто място в класирането с 28 точки. Хановер е девети със 17, а Айнтрахт и Фрайбург имат по 11 пункта.