ПСВ вкара три на Локо Пловдив в Лас Палмас

Публикувано в: Избрано, Локомотив Пловдив, Футбол България
21:59, 9 яну 2014, Автор: , Преглеждания:39

ПСВ

Отборът на Локомотив Пловдив записа класическа загуба с 0-3 срещу холандския гранд ПСВ Айндховен в полуфинална среща от турнира „Ласпаломас”.

Българите успяха да запазят нулевото равенство цели 38 минути, докато Лусиано Нарсинг не откри резултата за „филипсите“. Халфът бе намерен с пас в близост до вратарското поле и вкара в долния ляв ъгъл на Господинов.

В 66-ата минута Бакали центрира отлично от левия фланг и оставеният непокрит Флориан Йозефсоон реализира на празна врата за 2-0. Девет преди края Депай излъга Асен Георгиев и с шут в долния десен ъгъл направи безпомощен Господинов за крайното 3-0.

В събота от 18:00 часа пловдивчани ще се изправят срещу китайския Шанхай в мач за третото място. Финалът е между ПСВ и Аугсбург.