КВК Габрово срази Славия, ЦСКА би Ботев след тайбрек

20:34, 11 яну 2014, Автор: , Преглеждания:58

КВК ГабровоОтборът на КВК Габрово записа лесна победа с 3-0 (25:17, 25:17, 25:16) гейма над тима на Славия в среща от 11-ия кръг на Суперлигата, играна в зала „Орловец“.

Най-резултатен в двубоя бе диагоналът на домакините Минчо Минчев, който наниза 18 точки. Още 12 добави националът Станислав Петков, а Иван Власев и Илиян Георгиев приключиха с по седем. За гостите капитанът Иван Димитров се отчете с осем пункта.

ЦСКА надделя много трудно 3:2 (17:25, 25:20, 16:25, 25:15, 20:18) гейма при гостуването си на Ботев (Луковит). Най-резултатен за победителите бе Ивайло Стефанов със 17 точки, а Милен Илиев завърши с 16. Спас Байрев от домакините бе топреализатор на мача с 18 пункта, а още 15 наниза Мирослав Братанов.

В последната среща от днес Левски Бол се наложи без особени проблеми с 3-0 (25-18; 25-17; 25-16) части при домакинството си на Дунав.