Реал Мадрид би Осасуна и като гост

Публикувано в: Избрано, Испания, Футбол Свят
03:04, 16 яну 2014, Автор: , Преглеждания:57

Реал Мадрид

Отборът на Реал Мадрид съвсем очаквано се класира за 1/4-финалите на турнира за Купата на Краля, след като тази вечер победи Осасуна за втори път с резултат 2-0, този път на „Ел Садар“.

Резултатът бе открит след 21 минути игра, когато Кристиано Роналдо се разписа не и без помощта на вратаря Андрес Фернандес. „Седмицата“ стреля силно от пряк-свободен удар, а стражът на домакините се намеси изключително зле, довкарвайки топката в мрежата си. Десетина минути след почивката Анхел Ди Мария се разписа за 2-0, възползвайки се от отлична асистенция на Хесе.

В 71-ата минута Алваро Мората получи силен удар в лицето. Талантът успя да остане на терена, но малко преди края напусна игра принудително. В 85-ата пък Фабио Коентрао пое към съблекалните с втори жълт картон.

Така на 1/4-финалите съперник на Реал Мадрид ще бъде каталунският Еспаньол, който елиминира добре познатия на „белите“ тим на Алкоркон.