УБА отмъкна точка от Челси в края

Публикувано в: Англия, Футбол Свят
08:48, 12 фев 2014, Автор: , Преглеждания:58

Иванович вкара гола за Челси

Отборът на Челси направи голяма издънка в битката си за титлата във Висшата лига, след като завърши наравно 1-1 при визитата си на Уест Бромич на „Ду Хоутърнс“ в среща от междинния 26-и кръг.

Гостите поведоха в резултата в последните секунди на първото полувреме. Бранислав Иванович бе точен с удар от няколко метра, след като бе оставен непокрит в наказателното поле пред Бен Фостър при изпълнение на корнер, а преди това кълбото бе отклонено от Давид Луис.

Резервата в състава на домакините Виктор Аничебе изравни резултата с попадение в 87-ата минута. Нападателят бе изпуснат в малкото наказателно поле от играещата отлично до този момент отбрана на Челси и с глава препарира Петер Чех за 1:1.

След това реми Челси има 57 точки и поне до края на деня ще остане начело в класирането, но може да бъде изместен от Арсенал и Манчестър Сити. УБА е на 17-а позиция с 24 пункта.

Уест Хем – Норич 2-0

Хъл – Саутхемптън 0-1

Кардиф – Астън Вила 0-0