Реал с класика срещу Елче, Бейл с феноменална тупалка (ВИДЕО)

Публикувано в: Избрано, Испания, Футбол Свят
20:35, 22 фев 2014, Автор: , Преглеждания:94

Гарет Бейл

Отборът на Реал Мадрид записа победа и в третия си мач без наказания Кристиано Роналдо, след като надделя с класическото 3-0 над Елче на „Сантяго Бернабеу“ в мач от 25-ия кръг на Примера дивисион.

„Белият балет“ откри резултата в 34-ата минута, след като при изпълнение на корнер Пепе отклони кълбото към дъгата на наказателното поле, където бе Асиер Яраменди. Халфът овладя на гърди и с бомбен изстрел разстреля стража на гостите – 1-0.

В 72-ата минута най-скъпият футболист в света Гарет Бейл отбеляза феноменален гол. Уелсецът получи топката от Чаби Алонсо и със страхотен снаряд от 30 метра опъна мрежата зад безпомощния Ману Ерера.

Девет преди края на срещата домакините стигнаха и до трето попадение. Иско бе намерен по отличен начин от Бензема, преодоля защитник на гостите и от малък ъгъл реализира за класическото 3-0.

След този успех Реал временно излезе начело в класирането с актив от 63 точки, докато Елче е на 13-а позиция с 26 пункта. Гари Родригес и днес не записа дебют за гостите, след като бе извън групата на тима си.