ПСЖ с нова крачка към титлата в Лига 1

Публикувано в: Франция, Футбол Свят
20:51, 8 мар 2014, Автор: , Преглеждания:41

ПСЖ

Отборът на ПСЖ постигна очаквана победа с класическото 3-0 при визитата си на Бастия в мач от 28-ия кръг на френската Лига 1.

Парижани започнаха много силно мача и още в 7-ата минута Златан Ибрахимович даде аванс на тима си, след като засече с глава прекрасно центриране на Лукас Моура.

В 20-ата минута шведът изведе по страхотен начин Есекил Лавеци, който надбяга противников футболист и без проблеми реализира за 2-0.

За крайния резултат точен бе отново Лавеци, който се разписа в 88-ата минута. Ибрахимович отново пък бе в основата на попадението, след като продължи висока топка към „Ел Почо“ в наказателното поле, където Скилачи допусна грешка и останал сам срещу вратаря аржентинецът не сгреши.

След този успех ПСЖ вече има 67 точки в актива си и е с цели 11 точки пред втория Монако, който обаче има и мач по-малко.