Попов и Манолев с поражение от Терек

Публикувано в: Българи в чужбина, Русия, Футбол Свят
18:55, 23 мар 2014, Автор: , Преглеждания:38

Ивелин Попов

Отборът на Кубан продължава със слабото си представяне в Премиерлигата на Русия, след като загуби с 1-2 при визитата си на слабака Терек Грозни в мач от 22-ия кръг.

Българските национали Ивелин Попов и Станислав Манолев започнаха като титуляри за тима от Краснодар и останаха на терена през всичките 90 минути.

Попето се отличи с асистенция в средата на второто полувреме, когато центрира към Мелхарехо, а защитникът намали резултата на 1-2.  Манолев пък записа греда в актива си, след като в 38-ата минута нямаше късмет и улучи страничния стълб.

Чеченците поведоха в 33-ата минута чрез Аилтон Алмейда, който бе точен от дузпа, а в 58-ата Коморовски се разписа след подаване на Рибус.

След това поражение Кубан остава на десето място с 26 точки, докато Терек вече е 13-и с 19 пункта.