ЦСКА надигра Локо София в контрола

Публикувано в: Избрано, Футбол България, ЦСКА
18:17, 4 апр 2014, Автор: , Преглеждания:58

ЦСКА

Отборът на ЦСКА записа победа с 3-1 над Локомотив София в контролна среща, играна на стадиона в квартал „Надежда“. Двата тима почиват в предстоящия кръг на А група и запълниха дупката в програмата си с приятелски мач.

Двубоят започна силно за „армейците“, които успяха да открият резултата още в седмата минута след груба грешка на вратаря Божидар Митрев, която позволи на Ивайло Чочев да прати топката в мрежата. Само седем по-късно ЦСКА вече водеше с два гола. Капитанът Валентин Илиев засече центриране на Мартин Петров, пронизвайки Митрев от близка дистанция за 2-0.

В 26-ата минута Жереми Фо-Поре се озова очи в очи с Божидар Митрев, но бившият вратар на Левски спаси. Три преди почивката трети гол в полза на ЦСКА все пак падна, след като Мартин Петров проби отлично отляво на атаката и с плътен удар опъна мрежата зад Митрев за 3-0. Крайното 1:3 бе оформено в заключителните минути, когато Локомотив все пак стигна до почетно попадение. Джиби бе изведен по добър начин от Гаел, бележейки в мрежата на „армейците“.

ЦСКА: 92. Райс Мболи, 4. Стивън Сънди (54 – 8. Борис Галчев), 6. Джаксън Менди, 14. Валентин Илиев-к (46 – 21. Венцислав Василев), 17. Мартин Петров (69 – 24. Марин Петров),18. Ивайло Чочев (69 – 45. Григор Долапчиев), 19. Апостол Попов (61 – 2. Здравко Илиев), 20. Омар Косоко (61 – 26. Гуидо Ди Вани), 28. Иван Маркович (61 – 5. Тодор Янчев), 37. Жереми Фо-Поре (61 – 27. Браян Ереро), 73. Иван Стоянов (61 – 71. Антон Карачанаков)

Локомотив София: 1. Божидар Митрев, 24. Илиян Гаров, 6. Александър Бранеков-к, 7. Искрен Писаров, 9. Даниел Генов, 11. Антонио Цанков, 39. Набил Тайдер, 21. Даниел Гаджев, 70. Младен Ристич, 3. Люк-Кристофър Матютю, 77. Неманя Миленович