Реал разби Осасуна, Роналдо с два уникални гола (ВИДЕО)

Публикувано в: Избрано, Испания, Футбол Свят
23:03, 26 апр 2014, Автор: , Преглеждания:93
Роналдо вкара два гола за Реал

Отборът на Реал Мадрид излезе временно на второ място в испанската Примера дивисион, след като разби с 4-0 тима на Осасуна на „Сантяго Бернабеу“ в мач от 35-ия кръг.

След само шест минути игра носителят на „Златната топка“ Кристиано Роналдо откри резултата с феноменален гол след бомбен шут от 25 метра, препарил стража на гостите. Седем минути след почивката CR7 отново демонстрира високата си класа и направи хубав рейд, след което с изстрел от двайсетина метра закова топката в горния ляв ъгъл на Андрес.

В 60-ата минута Серхио Рамос се включи в атаката на „белия балет“ и се възползва от прекрасно центриране на Анхел ди Мария от десния фланг, засичайки топката с глава. В 83-ата Иско даде магически извеждащ пас към Даниел Карвахал, а десният бранител отбеляза красиво попадение с техничен изстрел.

След този успех Реал има 82 точки и изпревари тима на Барселона, който е с 81. Лидерът Атлетико е с 85 пункта. Осасуна е на 16-о място с 35 точки.