RSS Публикации | RSS Коментари | Facebook | Twitter |
Регистрация | Вход
Спортният глас на България

Голмайсторите в А група за сезон 2013/2014

Публикувано в: Голмайстори, Футбол България
12:30, 20 май 2014, Автор: , Преглеждания:523

Вилмар Джордан

Всички голмайстори в А група за сезон 2013/2014:

20 гола - Джордан Хил (1) (Литекс); Мартин Камбуров (4) (Локо Пловдив)

17 гола - Маркиньос (1) (Локо София)

14 гола - Симеон Славчев (Литекс)

13 гола - Георги Андонов (1) (Берое); Роман Безяк (Лудогорец)

11 гола – Армандо Ваюши (Литекс); Атанас Курдов (Славия); Бакари (1) (Черно море); Симеон Райков (Черноморец, Черно море)

10 гола – Абел Анисе (Ботев); Гари Родригес (5) (Левски)

9 гола – Ромарио Кортзорг (Ботев); Юрген Джазула (5) (Литекс); Върджил Мисиджан (Лудогорец); Марселиньо (Лудогорец); Галин Иванов (1) (Славия); Емил Гъргоров (1) (ЦСКА)

8 гола – Жуниор Мапуку (Берое); Венцислав Христов (1) (Берое); Веселин Марчев (Славия, Пирин)

7 гола – Давид Каядо (Берое); Димитър Макриев (Левски); Христо Златински (5) (Лудогорец); Жуниор Кишада (Лудогорец); Фернандо Силва (Славия)

6 гола – Георги Костадинов (Берое); Валери Божинов (1) (Левски); Димитър Илиев (Локо София); Дани Абало (Лудогорец); Себастиан Ернандес (Лудогорец); Ивайло Чочев (ЦСКА); Чавдар Янков (1) (Славия); Наджиб Амари (Черноморец); Лъчезар Балтанов (2) (Черноморец)

5 гола - Елио Мартинс (Берое); Юнес Хамза (1) (Ботев); Тодор Неделев (Ботев); Даниел Димов (Левски); Владимир Гаджев (1) (Левски); Цветан Генков (Левски); Момчил Цветанов (Литекс); Диян Вълчанов (Любимец); Марио Близнаков (Пирин); Костадин Башов (1) (Пирин); Омар Косоко (ЦСКА); Милен Василев (1) (Черноморец); Карлос Фонсека (Черноморец); Милчо Ангелов (Черноморец)

4 гола – Самир Аесс (Берое, Любимец); Феребори Доре (Ботев); Ларсен Туре (Левски); Аласан Н’Диайе (Локо Пловдив); Крис Гади (Локо Пловдив); Михаил Александров (Лудогорец); Мирослав Будинов (Любимец); Петър Димитров (Нефтохимик); Живко Петков (Нефтохимик); Васил Панайотов (Пирин); Борислав Хазуров (Пирин); Марсиньо (1) (ЦСКА); Валентин Илиев (ЦСКА); Валери Домовчийски (Черно море, Ботев)

3 гола – Атанас Зехиров (Берое); Иван Цветков (1) (Ботев); Александру Куртеан (Ботев); Вандер Виейра (Ботев); Луис Педро (Ботев); Орлин Старокин (Левски); Мирослав Манолов (Литекс); Здравко Лазаров (Локо Пловдив); Марко Ранджелович (Локо София); Даниел Генов (Локо София); Мишел Платини (Лудогорец); Козмин Моци (Лудогорец); Антон Огнянов (Любимец); Георги Вълчев (Любимец); Ерай Карадайъ (Нефтохимик); Николай Чипев (2) (Нефтохимик); Любомир Гуцев (Пирин); Радослав Василев (2) (Славия); Димитър Пиргов (Славия, Пирин); Олег Шалайев (Славия); Григор Долапчиев (ЦСКА); Неманя Милисавлевич (ЦСКА); Мартин Петров (ЦСКА); Пламен Крачунов (ЦСКА, Локо Пловдив); Венцислав Василев (ЦСКА); Иван Стоянов (ЦСКА); Тони Силва (ЦСКА); Георги Божилов (Черно море); Маркиньо (Черноморец); Яни Пехливанов (Черноморец); Жереми Манзоро (Черноморец)

2 гола – Виктор Шишков (Берое); Елиаш (Берое); Георги Сърмов (Ботев); Мариян Огнянов (Ботев); Мирослав Иванов (Левски); Илиян Йорданов (Левски); Антонио Вутов (Левски); Данило Асприля (Литекс); Страхил Попов (Литекс); Кирил Десподов (Литекс); Габриел до Кармо (Локо Пловдив); Дани Кики (Локо Пловдив); Стелиос Илиадис (Локо Пловдив); Гаел Нлундулу (Локо София); Александър Бранеков (Локо София); Румен Трифонов (Локо София); Том (Локо София); Фабио Ешпиньо (Лудогорец); Светослав Дяков (2) (Лудогорец); Тодор Колев (1) (Любимец); Деян Христов (Нефтохимик); Любомир Божинов (Нефтохимик); Михаел Орачев (Нефтохимик); Петър Лазаров (1) (Пирин); Кире Ристевски (Славия); Янко Сандански (Славия); Костадин Велков (Славия); Антон Карачанаков (ЦСКА); Даниел Георгиев (Черно море); Стенли Окоро (Черно море); Георги Илиев (Черно море); Еденилсон Бергонси (Черно море); Кирил Котев (Черно море); Николай Павлов (Черноморец); Петър Атанасов (Черноморец); Годфред Бекое (Черноморец)

1 гол – Борислав Стойчев (Берое); Стефан Спировски (Берое); Борис Галчев (Ботев); Томаш Иршак (Ботев); Бобан Грънчаров (Ботев); Серджан Лукин (Ботев); Пламен Димов (Левски); Радослав Цонев (Левски); Кевин Брю (Левски); Владислав Мисяк (Левски); Пламен Крумов (Левски); Георги Минчев (Литекс); Петър Златинов (Литекс); Александър Цветков (Литекс); Николай Бодуров (Литекс); Румен Руменов (Литекс); Диего Фераресо (Локо Пловдив); Аймен Белаид (Локо Пловдив); Хамед Намуши (Локо Пловдив); Йордан Тодоров (Локо Пловдив); Спас Делев (Локо Пловдив); Александър Тунчев (Локо Пловдив); Тижани Белаид (Локо Пловдив); Бранимир Костадинов (Локо София); Крум Бибишков (Локо София); Александър Дюлгеров (Локо София); Искрен Писаров (Локо София); Камен Хаджиев (Локо София); Елтон (Локо София); Седрик Басея (Локо София); Даниел Пеев (1) (Локо София); Йерун Луму (Лудогорец); Шоко (Лудогорец); Кристиян Китов (Лудогорец); Никола Яначков (Любимец); Николай Колев (Любимец); Майкъл Тевия (Любимец); Георги Стефанов (Любимец); Орлин Орлинов (Любимец); Стефан Христов (Любимец); Цветомир Цонков (Нефтохимик); Георги Хашев (Нефтохимик); Станислав Жеков (Нефтохимик); Георги Петков (Нефтохимик); Николай Костов (Нефтохимик); Георги Петров (Пирин); Иван Стоянов (Пирин); Мартин Газиев (1) (Пирин); Ели Маркес (Пирин); Живко Желев (Славия); Цветомир Панов (Славия); Павле Попара (Славия); Емил Стоев (Славия); Янис Карабельов (Славия); Димо Атанасов (1) (Славия); Християн Кировски (ЦСКА); Бруно Морейра (ЦСКА); Иван Маркович (ЦСКА); Тодор Янчев (ЦСКА); Апостол Попов (ЦСКА); Мамади Сидибе (ЦСКА); Иван Коконов (Черно море); Димо Атанасов (Черно море); Тодор Паланков (Черно море); Даниел Младенов (Черно море); Живко Атанасов (Черно море); Атанас Илиев (Черно море); Мартин Кавдански (Черноморец); Крум Стоянов (Черноморец); Чико (Черноморец); Жозюе Баламанджи (Черноморец); Ванчо Траянов (Черноморец); Славчо Шоколаров (Черноморец); Траян Траянов (Черноморец)

АВТОГОЛОВЕ:

Валери Домовчийски (Ботев) за Пирин ГД – 2 кръг
Бруно Оливейра (Черноморец) за Левски – 9 кръг
Танко Дяков (Любимец) за Локо Пловдив – 11 кръг
Христо Лемперов (Нефтохимик) за Литекс – 14 кръг
Славчо Шоколаров (Любимец) за Левски – 20 кръг
Игор Джоман (Берое) за Локо София – 21 кръг
Любомир Гуцев (Пирин) за Локо Пловдив – 22 кръг
Венелин Филипов (Черноморец) за Славия – 23 кръг
Алекс Перес (Левски) за Нефтохимик – 23 кръг
Сашо Александров (Черно море) за Пирин – 24 кръг
Емил Аргиров (Любимец) за Черноморец – 27 кръг
Йордан Минев (Лудогорец) за Локо Пловдив – 31 кръг
Румен Лапантов (Пирин) за Черноморец – 35 кръг
Кирил Котев (Черно море) за ЦСКА – 35 кръг
Кирил Акалски (Локо Пловдив) за Черно море – 37 кръг

Оставете коментар

Автор

Сезгин Басриев

Подобни публикации