Германия и Камерун с равенство на „Борусия Парк“ (ВИДЕО)

Публикувано в: Германия, Мондиал 2014, Футбол Свят
00:17, 2 юни 2014, Автор: , Преглеждания:46

Германия

Отборите на Германия и Камерун завършиха наравно 2-2 в контролна среща, играна на „Борусия Парк“ в Мьонхенгладбах.

Първото полувреме на двубоя завърши без попадения, но след почивката двата тима си вкараха цели четири гола. Самуел Ето’О откри резултата в 62-ата минута, след като засече топката от границата на малкия пеналт след пас на Александър Сонг. Само четири след това Жером Боатенг центрира от десния фланг и Томас Мюлер бе точен с глава – 1-1.

В 71-ата минута Бундестимът направи пълен обрат, след като Лукас Подолски бе изведен отляво, напредна добре и подаде към непокрития Андре Шюрле, който с лекота реализира за 2-1. Седем по-късно нападателят на Майнц Ерик-Максим Чупо-Мотинг направи чудесен рейд и с диагонален шут от десетина метра наказа Вайденфелер за крайното 2-2.