Младежите с ново поражение на ЕвроБаскет 2014

Публикувано в: Баскетбол, България
20:33, 12 юли 2014, Автор: , Преглеждания:33

България младежи

Националният отбор на България за младежи (20) завърши с четири поредни загуби първата групова фаза от Европейското първенство в Гърция. В последния си мач нашите срещнаха силния тим на Израел и претърпяха поражение с 68-82.

Съперникът се откъсна в резултата в края на втората част и до края не изпусна водачеството. За разлика от другите мачове този път нашите не показаха същата борбеност, играха слабо и съвсем логично не бяха в срещата до последните минути.

Сега на „лъвчетата“ им остава да се съберат и да се концентрират върху следващите двубои, в които ще се решава оставането им в дивизия А, пише BGbasket.com.

С дабъл дабъл за нашите завърши Александър Везенков след 29 точки и 13 борби, а Денислав Вутев добави 12 и 8.

За израелците с 19 точки и 7 борби се отчете Рафаел Менцо.