Младежите загубиха от Русия в последния си мач на Евро 2014

21:15, 3 сеп 2014, Автор: , Преглеждания:91

България

Българският младежки национален отбор до 20 години завърши със загуба участието си на Европейското първенство по волейбол в Чехия и Словакия.

В последния си мач от груповата фаза на турнира  нашите момчета претърпяха поражение с 0-3 (14-25; 19-25; 17-25) гейма от силния тим на Русия.

Велизар Чернокожев бе най-резултатен за България с 12 точки, Михаил Цветанов и Трифон Лапков приключиха с по седем.

След тази загуба нашият тим се намира на четвърто място в класирането с четири точки, но има и мач повече. Сърбия е с три пункта, но ще срещне съдомакина Словакия, който е тотален аутсайдер, в последната си среща и най-вероятно ще запише победа, която ще изхвърли България от надпреварата.