Атлетико с домакинска издънка, Пабло вкара със „скорпион“ (ВИДЕО)

Публикувано в: Испания, Футбол Свят
22:57, 20 сеп 2014, Автор: , Преглеждания:48

Пабло

Отборът на Атлетико Мадрид допусна изненадващо равенство 2-2 при домакинството си на Селта на „Висенте Калдерон“ в двубой от четвъртия кръг на Примера дивисион.

Срещата започна отлично за галисийците, които поведоха в 19-ата минута след феноменален гол на Пабло Ернандес. Планяс центрира от центъра на терена към наказателното поле на домакините, където Пабло се бореше със защитник на шампионите и в крайна сметка опита изстрел в стил „скорпион“, без да гледа към кълбото и успя да изненада Моя – 1-0.

В 31-ата минута Коке центрира от корнер и Миранда бе точен с глава, изравнявайки резултата. Десет по-късно другият централен бранител на „дюшекчиите“ – Диего Годин, също се разписа, засичайки чудесно подаване на Габи. Осем минути след почивката Селта получи дузпа, след като Миранда събори Планяс в наказателното поле. Нолито не сбърка от бялата точка и оформи крайното 2-2.

По-рано днес издънка като домакин записа и Атлетик Билбао, който падна с 0-1 от Гранада. Единственото попадение в мача отбеляза Джон Кордоба, който бе точен в 39-ата минута.