Фулъм с първа победа в Чемпиъншип, Бодуров с 90 минути

Публикувано в: Англия, Българи в чужбина, Футбол Свят
20:25, 27 сеп 2014, Автор: , Преглеждания:33

Николай Бодуров

Българският защитник Николай Бодуров игра цял мач за Фулъм, а лондончани се поздравиха с първа победа за сезона, след като се наложиха с 2:1 като гости над Бирмингам в среща от 9-ия кръг на Чемпиъншип.

Домакините откриха резултата в 38-ата минута, след като Дейвид Котърил получи топката извън наказателното поле от Калъм Райли и с нисък удар с десния крак прати топката в мрежата на Бетинели. В 63-ата минута Николай Бодуров, който игра много добре днес, можеше да се разпише. Негов удар след центриране от дясно мина на сантиметри край гредата.

Секунди по-късно Тим Хоогланд изравни след подаване на Фернандо Аморебиета. Уго Родайега донесе успеха на Фулъм в 71-ата минута при пробив в наказателното поле и от 6 метра не сбърка.

С тази победа Фулъм събра 4 точки и се придвижи от 24-о на 23-о място, като на последната позиция вече се намира Блекпул.