Добруджа с отличен старт в Суперлигата

20:32, 17 окт 2014, Автор: , Преглеждания:37
Добруджа

снимка: Спортал

Отборът на Добруджа 07 започна отлично сезона в Суперлигата, след като надигра като гост ЦСКА с 3:1 (25:16, 25:23, 20:25, 25:20) гейма в мач, игран този следобед в столичната зала „Васил Симов“.

Гостите поеха инициативата още в самото начало и нямаха проблеми в първия гейм. Последва отговор от „червените“, които се посъвзеха и въпреки че резултата вървеше равностойно, отново Добруджа се наложи.

Третата част протече в същия сценарий като предишната с разликата, че този път ЦСКА спечели гейма и се върна в мача. Четвъртият гейм бе последен в срещата и „добружанци“ стигнаха до успеха с крайното 3:1.

В следващия кръг Добруджа 07 посреща Арда от 18:00 часа, а ЦСКА гостува на КВК Габрово от 17:00 часа. Срещите са на 26 октомври.