Левски с ново поражение в Адриатическата лига

Публикувано в: Баскетбол, България, Европа
22:00, 25 окт 2014, Автор: , Преглеждания:18

Левски загуби от Солнок

Българският шампион Левски претърпя трета поредна загуба в Адриатическата лига, след като падна с 67-81 при визитата си на унгарския Солнок.

„Сините” зиграха силни първи минути, но успяха да се задържат близо до унгарците само през първата четвърт. До почивката домакините натрупаха разлика, която запазиха до края.

За българския тим Христо Захариев отбеляза 13 точки и добави 7 борби и 5 асистенции. Павлин Иванов се отчете с 12 точки.

За победителите Стефан Синовец записа 19 точки и 6 асистенции, а 14 отбеляза Давид Войвода.

След днешната загуба активът на Левски в Адриатическата лига е 1-4, а Солнок има 3 победи и 2 загуби. В следващия кръг българския тим посреща Кърка Ново место в зала „Универсиада” на 1-ви ноември.