Теди Салпаров и Зенит взеха гейм от Локомотив, Алексиев и Тодоров с победа

21:14, 9 ное 2014, Автор: , Преглеждания:62

00517437
Либерото Теодор Салпаров и неговият Зенит допуснаха загуба в дербито от осмия кръг, след като отстъпиха при визитата си на Локомотив Новосибирск с 1:3 (20:25, 21:25, 26:25, 15:25) гейма.

В друга среща от кръга, Газпром Югра с Тодор Алексиев и Теодор Тодоров в състава си постигна трета победа в първенството и надиграха Грозни с 3:1 (25:17, 21:25, 25:18, 25:19) гейма.

Тошко Алексиев игра стабилно цял мач и завърши втори по резултатност със 16 точки – 14 в атака при ефективност от 67% и 2 блокади. Той записа и 31% позитивно и 8% перфектно посрещане, а Теодор Тодоров остана на резервната скамейка.

Това бе седма победа от началото на сезона за Салпаров и компания, които вече имат в актива си 21 пункта, а Газпром заема осма позиция с 11 точки.