Шампионите нямаха проблеми с Миньор, Монтана продължава с победния ход

21:08, 14 ное 2014, Автор: , Преглеждания:56

175606_team2
Шампионите от Марек Юнион Ивкони записа първата си лесна победа в първенството, след като надиграха без проблеми Миньор с 3:0 (25:13, 25:17, 25:21) гейма в мач от петия кръг.

Най-резултатен за успеха стана Станислав Величков, който заби 18 точки, а Георги Елчинов добави още 12 пункта.

Монтана продължава с победния си ход в Суперлигата и постигна поредна тригеймова победа като гост на Арда с 3:0 (25:14, 25:21, 25:22) гейма.

Най-полезен за волейболистите от Северозападна България бе Явор Генов със 16 точки, а Минчо Минчев прибави още 15 пункта за крайния успех.

След поредната победа Монтана продължава да е лидер в класирането с 15 точки, а Марек се изкачи на трета позиция с 9 пункта.

В следващия кръг дупничани гостуват именно на монтанчани, а мачът е на 22 ноември от 18:00 часа.