Бразилия продължава с победния си поход при Дунга

Публикувано в: Избрано, Футбол Свят
21:58, 18 ное 2014, Автор: , Преглеждания:39

Бразилия

Отборът на Бразилия спечели шеста поредна победа в контролните си срещи след Мондиал 2014, след като се наложи с 2-1 като гост на Австрия на „Ернст Хапел щадион“ във Виена.

Първото полувреме на двубоя завърши без попадения, но в 64-ата минута „селесао“ откри резултата. Оскар изпълни корнер от левия фланг, Давид Луис стреля с глава, а топката рикошира в защитник на домакините и попадна в мрежата на Йозкан.

В 75-ата австрийците получиха дузпа, която Александър Драгович превърна в гол за 1-1. В 83-ата Роберто Фирмино реализира изключително красиво попадение с изстрел от 25 метра, намирайки горния ляв ъгъл на Йозкан.

По този начин Бразилия продължи с отличното си представяне при Дунга и вече е с 6 от 6 в приятелските срещи.