Динамо отнесе Терек, Манолев не игра

Публикувано в: Русия, Футбол Свят
14:35, 23 ное 2014, Автор: , Преглеждания:29

Александър Кокорин

Отборът на Динамо Москва се изкачи на четвърта позиция в руската Премиер лига, след като надделя с 3-0 като домакин срещу Терек Грозни в ранния неделен мач от 14-ия кръг.

Домакините решиха всичко с два гола в рамките на три минути – между 26-ата и 29-ата. Първо Александър Кокорин засече подаване на Матьо Валбуена, а след това Кевин Курани удвои преднината на тима си след нова асистенция на Валбуена. В 86-ата минута Курани се разписа за втори път, този път от дузпа и оформи класическия успех на столичани.

Българският национал Станислав Манолев остана на пейката за Динамо и не се появи в игра.

След този успех московчани имат 25 точки и се изкачват на четвърта позиция, а освен това имат и мач по-малко. Терек е пети с 24.