Попето с асистенция при издънка на Кубан, Мордовия шокира Зенит

Публикувано в: Българи в чужбина, Русия, Футбол Свят
23:54, 29 ное 2014, Автор: , Преглеждания:48

Ивелин Попов

Отборът на Кубан записа изненадващо домакинско равенство 1-1 срещу слабака Торпедо Москва в среща от 15-ия кръг на руската Премиер лига.

Българският национал Ивелин Попов изигра поредния си силен мач за тима от Краснодар. Попето асистира за попадението на Ибрахима Балде в 34-ата минута, с което тимът му изравни резултата, Преди това в 7-ата минута Диняр Билялетдинов даде преднина на гостите след асистенция на Александър Салугин.

В друга среща от днес Мордовия Саранск хвърли голямата бомба, след като надделя с 1-0 над лидера Зенит. Единственото попадение за домакините реализира халфът Олег Власов в 14-ата минута.

Въпреки това поражение Зенит остава начело в класирането с 35 точки, следван от ЦСКА с 28 и Краснодар с 27. Кубан е шести с 25.