Челси, Юнайтед и Сити продължават напред във ФА Къп

20:17, 4 яну 2015, Автор: , Преглеждания:27

Челси

Отборът на Челси се класира за четвъртия кръг на ФА Къп, след като надигра с 3-0 тима на Уотфорд на „Стамфорд Бридж“.

И трите гола за домакините бяха отбелязани през втората част. Вилиан откри резултата в 58-ата минута, Лоик Реми удвои в 70-ата, а само 120 секунди по-късно Курт Зума сложи точка на спора.

Шампионът Манчестър Сити победи много трудно с 2-1 като домакин тима на Шефийлд Уензди. Ате Нухиу даде преднина на гостите в 14-ата минута, но с две попадения на Джеймс Милнър в 66-ата и 90-ата „гражданите“ продължават към следващата фаза.

Манчестър Юнайтед се наложи с 2-0 като гост на Йеовил. Головете за „червените дяволи“ паднаха след почивката и бяха дело на Андер Ерера (65) и Анхел ди Мария (90).