Локо Пловдив с класика срещу Литекс

Публикувано в: Локомотив Пловдив, Футбол България
19:44, 23 яну 2015, Автор: , Преглеждания:43

Литекс

Отборът на Локомотив Пловдив победи Литекс с убедителното 3:0 в контролна среща, част от подготовката на двата тима за втората част от първенството.

Срещата се игра на „Лаута“ под непрекъснат дъжд, а в първата проверка за годината на Литекс, наставникът Красимир Балъков даде шанс за изява на почти всичките си футболисти, като раздели тима на две формации за всяко полувреме. Локо Пд също излезе с два различни състава в двете полувремена.

Резултатът бе открит в 27-ата минута, в която вратарят Винисиус направи поредния си гаф и Благой Наков го наказа за неразчетеното му излизане с шут от 25 метра – 1-0. Две по-късно защитата на ловчанлии сбърка отново и Наков се разписа за втори път. В 74-ата минута Костадинов бе съборен в наказателното поле и Дани Кики реализира дузпата за 3-0.

Следващата проверка на Литекс е на 26 януари срещу Раковски.

Локомотив Пд: Йордан Господинов, Богомил Дяков, Здравко Илиев, Игнат Дишлиев, Ванчо Траянов, Янко Сандански, Спас Делев, Бирсент Карагарен, Благой Наков, Мартин Камбуров (Скорчев, Молдованов, Горанов, Вълчев, Де Врийзе, Кики, Костадинов, Филипов, Стамов, Янъков, Мехди Бурабия)

Литекс: Винисус Баривиейра, Джаксън Менди, Илия Миланов, Илия Мунин, Иван Горанов, Антон Недялков, Кристиян Малинов, Петрус Бумал, Милчо Ангелов, Александър Георгиев, Георги Минчев (Александър Конов, Пламен Гълъбов, Рафаел Перес, Васил Божиков, Страхил Попов, Александър Цветков, Чавдар Ивайлов, Кирил Десподов, Румен Руменов, Уилмар Джордан, Данило Асприля)