Марек, Нефтохимик и Арда с чисти победи

19:34, 4 фев 2015, Автор: , Преглеждания:52

Marek_Maje_2014_2015_cev.lu
Марек Юнион Ивкони нямаше проблеми като домакин на КВК Габрово и постигна бърза победа с 3:0 (25:17, 25:16, 25:16) гейма в среща от междинния 15-ия кръг на Суперлигата.

Нефтохимик 2010 също надигра у дома Левски Бол със същия резултат от 3:0 (25:17, 25:18, 25:14) гейма.

Арда пък се наложи над Миньор с 3:1 (25:14, 25:20, 23:25, 25:17) гейма.

Така дупничани спечелиха нови три точки и с актив от 25 пункта заемат втора позиция в класирането и мач по-малко. Позицията обаче е преди края на дербито между Пирин и Добруджа 07, а ако добружанци постигнат успех, това ще доведе до разместване в класирането. КВК Габрово пък е на осмо място с едва 5 точки.

Нефтохимик е на трета позиция с 25 пункта, а Левски е на последно място с едва 4 точки. Арда заема пето място с 23 пункта, а Миньор е на предпоследна позиция с 4 точки.