Монако на четвъртфинал за Купата, Бербатов резерва

Публикувано в: Франция, Футбол Свят
22:40, 11 фев 2015, Автор: , Преглеждания:32

Монако

Отборът на Монако се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на Франция, след като надделя с 3-1 като домакин над Рен. Българският нападател Димитър Бербатов остана на резервата скамейка и не се появи в игра.

Срещата на „Луи II“ започна вихрено за „монегаските“, които набързо поведоха с два гола. В деветата минута 18-годишният Алмами Туре отбеляза дебютния си гол. Бранителят скочи най-добре при корнер и насочи неспаяемо в горния близък ъгъл.

В 11-ата друг млад защитник удвои резултата. 20-годишният Уолъс вкара много красиво попадение с глава, след като топката описа прекрасна траектория и стражът на бретонците беше безпомощен.

В 34-ата минута гостите намалиха след ново попадение с глава. Енрике надигра Мартен Стекеленбург след чудесен удар. В средата на втроото полувреме домакините решиха всичко след точен изстрел на Антони Мартиал от дузпа.