ЦСКА изненада Марек, Монтана обърна Пирин в дербито от Суперлигата

20:37, 20 фев 2015, Автор: , Преглеждания:99
Снимка: Спортал

ЦСКА продължава със силното си представяне през втория полусезон в Суперлигата, след като надигра като домакин Марек с 3:1 (19:25, 25:22, 25:23, 25:15) гейма в мач от 16-ия кръг.

Монтана постигна много драматична победа у дома срещу Пирин с 3:2 (21:25, 23:25, 25:21, 25:22, 15:10) гейма в дербито от кръга.

Монтанчани направиха пълен обрат в мача, след като изоставаха в резултата с 0:2 гейма, но успяха да стопят комфортния пасив и се поздравиха с изключително сладката победа.

Благодарение на тази победа ЦСКА се изкачи на трето място в класирането с актив от 29 точки, а Марек е на втора позиция с 32 пункта.

Монтана пък остава водач в таблицата с 37 точки, а Пирин отново се върна в топ 4 и заема четвърто място с 29 пункта в сметката си.