Берое с безпроблемна победа срещу Локо Пловдив

Публикувано в: Берое, Локомотив Пловдив, Футбол България
15:53, 28 фев 2015, Автор: , Преглеждания:50
Берое

снимка: beroe.bg

Отборът на Берое направи решителна крачка към запазване на мястото си в топ 6 на А група, след като се наложи с 3-0 като домакин над Локомотив Пловдив в среща от 20-ия кръг.

Още в осмата минута момчетата на Петър Хубчев откриха резултата, след като Иво Иванов бе точен с глава след центриране от корнер. В 26-ата Самир Аясс изведе Салим Керкар, който показа чудесна техника и финтира бранител на гостите, както и Йордан Господинов, за да се разпише за 2:0. Секунди след това Янко Сандански можеше да намали, но нацели гредата.

В 75-ата минута Керкар бе близо до страхотен гол, но шансът му изневери, след като далечният му шут попадна в напречния стълб. Четири по-късно разликата стана три попадения. Елиаш даде прекрасен пас към Аясс, който очи в очи успя да прехвърли Господинов за класическото 3-0.

След този успех Берое има 34 точки и се изкачи на трето място, докато Локо е девети с 20.