Загуби за Братоев и Градинаров във Франция

12:47, 16 мар 2015, Автор: , Преглеждания:38

00537715
Валентин Братоев и Ажаксио допуснаха 10-та загуба от началото на сезона във френското първенство, след като отстъпиха у дома срещу Бове с 1:3 (25:16, 22:25, 22:25, 21:25) гейма в мач от 24-ия кръг.

Вальо Братоев влезе за малко като резерва в третия гейм, но не успя да запише точка.

Така Братоев и компания са на седма позиция в класирането с 40 точки. В последния кръг тимът гостува на Шомон, а мачът е на 28 март от 21:00 часа.

Мирослав Градинаров и Тулуза също успяха да вземат само гейм при гостуването си на шампиона Тур и загубиха с 1:3 (22:25, 28:26, 17:25, 18:25) гейма.

Миро Градинаров игра цял мач като титуляр и се отчете с 8 точки при 25% ефективност. Той записа и 47% позитивно и 18% перфектно посрещане.

След загубата Тулуза заема осмо място в таблицата с актив от 40 пункта. В последния кръг българинът и съотборниците му са домакини на Нант Резе, а мачът е на 27 март от 21:00 часа.