Скримов и Латина удариха Модена, Гоцев и Монца с драматична победа в Италия

11:19, 16 мар 2015, Автор: , Преглеждания:52

Todor_Skrimov_2014_15_latina_top-volley.it
Тодор Скримов и Латина постигнаха страхотна победа като домакини на водача в класирането Модена с 3:1 (25:18, 25:20, 18:25, 25:21) гейма в мач от 23-ия кръг на италианското първенство.

Тошко Скримов бе титуляр за своите и завърши с 8 точки – 7 в атака при 33% ефективност и 1 ас. Той отчете и 40% позитивно и 20% перфектно посрещане.

Най-резултатен бе Саша Старович, който заби 17 пункта, а Тине Урнаут добави още 15 за успеха.

За Модена най-полезен беше Ървин Нгапет със 17 точки, а Лука Ветори се отчете с още 12.

Въпреки загубата Модена продължава да оглавява таблицата с 54 точки, а Латина заема шеста позиция с 38.

Светослав Гоцев и Монца пък се поздравиха с драматична победа при визитата си на Ревивре Милано с 3:2 (25:20, 18:25, 19:25, 36:34, 15:11) гейма.

Слави Гоцев за пореден път се представи отлично и записа 10 точки – 6 в нападение при успеваемост от 38%, 2 блокади и 1 ас, а топреализатор на мача стана Уилямс Падура, който наниза фантастичните 29 пункта.

Така Монца е на десето място в класирането с актив от 20 точки.