Публикувано в: Берое, Избрано, Футбол България
21:00, 5 апр 2015, Автор: , Преглеждания:61
Локомотив София

снимка: Спортал

Отборът на Локомотив София срази с 4-1 като гост тима на Берое в последната среща от 24-ия кръг на първата шестица на А група.

Срещата започна мечтано за „железничарите“, след като още в първата минута те стигнаха до гол. Том бе изведен по десния фланг и центрира прекрасно към Ламджед Шехуди, който засече от 5-6 метра за 1-0. В осмата Танко Дяков сбърка фатално и позволи на Том да напредне и да излезе сам срещу Макенджиев, но вратарят на домакините спаси.

Минута преди почивката Иво Иванов стреля с глава след центриране от корнер, но топката попадна в напречната греда. В добавеното време столичани удвоиха аванса си чрез Йордан Тодоров. Емил Гъргоров получи подаване на точката на дузпата, но нацели напречната греда, а Тодоров направи успешна добавка за 2-0.

В 51-ата минута Данчо Тодоров намери отдясно Емил Гъргоров, който с шут малко пред линията на вратарското поле вкара за 3:0. Само секунди по-късно Романов се възползва от груба грешка на Зехиров, напредна и вкара за 4:0 в полза на Локомотив. След още минутка Салим Керкар шутира силно фронтално срещу вратата на Митрев и намали пасива на домакините – 1-4.

След този успех Локо има 43 точки и остава на четвърто място в класирането, докато Берое е пети с 39.