Барса вкара само 4 на Алмерия

Публикувано в: Избрано, Испания, Футбол Свят
22:31, 8 апр 2015, Автор: , Преглеждания:52

Барселона

Отборът на Барселона се наложи с 4:0 над Алмерия в мач от от 30-я кръг на Примера дивисион, игран на „Камп Ноу“.

Бетонът на гостите издържа 33 минути, когато Лионел Меси получи топката вдясно, тръгна към наказателното поле, финтира съперник и с много прецизен диагонален удар направи 1:0.

В 55-ата Луис Суарес вдигна феновете на крака. След асистенция на Дани Алвеш уругваецът направи добър пробив от дясно и с чудесен и мощен удар покачи на 2:0.

В 75-ата минута Марк Бартра записа името си сред голмайсторите – 3:0. В даденото от съдията продължение Педро комбинира умело със Суарес, който оформи крайното 4:0.

В класирането Барса е лидер със 74 точки, а Алмерия е на 18-о място, в зоната на на изпадащите, с актив от 25 пункта.