„Орлетата“ клъвнаха Левски в Самоков

Публикувано в: Левски, Футбол България
21:41, 8 юли 2015, Автор: , Преглеждания:47

Левски загуби от Пирин

Новакът в „А“ група Пирин победи с 2:0 тима на Левски в контрола, играна в Самоков. Головете за „орлетата“ бяха отбелязани от Мартин Тошев в 3-ата и Антонио Хаджииванов в 71-ата минута.

Мачът започна с неразбирателство при „сините“, което веднага бе наказано с гол в тяхната врата. Едно от новите попълнения Георги Костадинов загуби топката, последва мълниеносна контра на пиринци, завършена успешно от Мартин Тошев.

Най-доброто положение за Левски дойде в самия край на първата част, когато след центриране от фаул Атанас Курдов стреля с глава, но вратарят Костов изби топката в корнер.

В 71-ата минута се стигна до втория гол в полза на Пирин. „Сините“ отново допуснаха грешка в средата на терена, благоевградчани отнеха и организираха контра. Тя бе завършена успешно от Антонио Хаджииванов, който реализира с премерен удар от наказателното поле.