Реал Мадрид поведе временно в Примера

Публикувано в: Избрано, Испания, Футбол Свят
20:17, 30 дек 2015, Автор: , Преглеждания:27

Роналдо

Отборът на Реал Мадрид спечели с 3:1 срещу Реал Сосиедад в среща от 17-ия кръг на Примера дивисион, играна на „Сантяго Бернабеу“.

В средата на първото полувреме съдията Гонсалес Гонсалес даде много пресилена дузпа за домакините. Бензема се строполи на земята след много лек контакт ръка в рамо. Роналдо шутира от бялата точка, но прати кълбото над гредата.

В края на първата част Кристиано откри резултата след нов удар от бялата точка, този път точен. В 49-ата минута Брума изравни за гостите. В 67-ата втори гол на Роналдо отново даде преднина на Реал. Четири минути преди края на редовното време Лукас Васкес оформи крайното 3:1.

Преди изиграване на останалите мачове от кръга Реал излезе на първо място в класирането с актив от 36 точки, Реал Сосиедад е на 14-а позиция с 16.