Левски би и чешкия Бърно

Публикувано в: Избрано, Левски, Футбол България
19:18, 6 фев 2016, Автор: , Преглеждания:48

Левски

Отборът на Левски спечели петата си победа в контролите в Турция, след като надделя с 1:0 над чешкия Бърно.

Единствения гол отбеляза Георги Костадинов от дузпа в 81-ата минута. Новото попълнение Франсис Нар беше съборен в наказателното поле и халфът реализира със силен шут под гредата в средата на вратата за второто си попадение в контролите.

Най-добрата възможност за Левски преди почивката се откри от статично положение. Джереми Де Ноойер завъртя кълбото покрай стената в десния ъгъл, но вратарят на чехите извади със сетни усилия.

Неофициални дебюти през второто полувреме направиха новите попълнения в атака Джъстин Менголо и Венци Христов, който бе заменен принудително.

Левски: Боян Йоргачевич (71-Димитър Шейтанов), Александър Александров, Сърджан Лукин, Веселин Минев, Роман Прохазка (87-Атанас Кабов), Джереми Де Ноойер (46-Георги Янев), Георги Костадинов, Мики Орачев (75-Сашо Александров), Мигел Бедоя (26-Мехди Бурабия), Франсис Нар, Станислав Иванов (71-Венцислав Христов, 84-Джъстин Менголо)