Черно море обърна Дунав на „Балчик къп“

Публикувано в: Футбол България, Черно море
18:48, 6 фев 2016, Автор: , Преглеждания:54

Георги Илиев

Черно море започна с победа участието си във второто издание на турнира „Балчик къп“, след като се наложи над Дунав (Русе) с 2:1 в мач от група А.

Дунав откри резултата още във втората минута, когато Бранимир Костадинов бе изведен в коридор и вкара за 1:0.

В 12-та минута вратарят на Дунав Станислав Антонов извърши нарушение срещу Владислав Романов в наказателното поле и получи директен червен картон. От отсъдената дузпа капитанът Георги Илиев изравни.

В 25-та минута Валентин Йосков се възползва от грешка на резервния вратар Мартин Луков и с глава прати топката от непосредствена близост във вратата на Дунав за 2:1.

Следващият съперник на Черно море е Балкан, а Дунав ще играе с тима на Интер (Плачидол). Двата двубоя са във вторник (9 февруари) от 14.00 и ще се играят на терените на курорта „Албена“.