Лудогорец с класика срещу Динамо Тбилиси

Публикувано в: Избрано, Лудогорец, Футбол България
20:28, 26 юни 2016, Автор: , Преглеждания:137

Лудогорец

Отборът на Лудогорец спечели втора поредна победа на австрийска земя, след като надигра с 3-0 тима на Динамо Тбилиси.

Първата чиста възможност в мача бе за българския шампион. В 26-ата минута Дяков изведе Кафу сам срещу вратаря, а бразилецът пробва прехвърлящ изстрел, но стражът на грузинците спаси.

Само секунди след това се получи разбъркване в пеналта на Динамо, а топката попадна в Кафу, който шутира от десетина метра и реализира за 1-0.

В 34-ата минута резултатът в полза на ‘орлите“ бе удвои, а Кафу се разписа за втори път, този път след подаване на Марселиньо.

В 61-ата Кишадаоформи класическия резултата след силен изстрел извън наказателното поле.